SON DAKİKA

Techofather.com – Best News Website

Zoom 2021’de e-posta hizmeti mi başlatacak?

Zoom 2021’de e-posta hizmeti mi başlatacak?
Bu haber 26 Aralık 2020 - 18:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Zoom 2021’de e-posta hizmeti mi başlatacak?,Zoom, Gmail’e rakip olabilir!

2020 yılına kadar pek çok insan Zoom kullanmıyordu. Bununla birlikte, dünya çapında milyonlarca insanı video konferanslara ve zoom’a güvenmeye zorlayan pandemi bir ev ismi haline geldi. ABD merkezli şirket, defne üzerinde oturmak istemiyor gibi görünüyor. Bilgilere göre, Zoom Google ve Microsoft ile rekabet etmek için bir e-posta hizmeti üzerinde çalışıyor. Sadece bu değil, şirketin de bir takvim uygulaması başlatmayı planladığı bildiriliyor.

Raporda, Zoom’un e-posta hizmetini gelecek yıl kadar erken test etmeye başlayabileceği belirtiliyor. Ancak, takvim uygulamasının geliştirilmesi hakkında bir kelime yok.

[geo-post id=”1592″ label=”Önerilen Yazı”]

Zoom e-posta hizmeti

Zoom’un en büyük rakipleri, e-posta, video konferans araçları, Calder uygulamaları ve diğerleri de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunan Microsoft ve Google’dır. Google, Apple da dahil olmak üzere birçok şirket, 2021’in ikinci yarısına kadar evden çalışmayı uzatırken, bazı şirketlerin sonunda çalışanları işe geri almaya başlaması mümkün olabilir. Eğer — ve ne zaman-bu olursa, çalışanlar video konferans uygulamalarının kullanımını azaltacak ve bu da Zoom için çok iyi bir işaret olmayacaktır. Bir e-posta hizmeti başlatmak, Zoom’un pandemik sonrası bir dünyada ihtiyaç duyabileceği şey olabilir.

2020, Zoom için olağanüstü bir yıl oldu. Yılın başında, piyasa değeri 19 milyar dolara yakındı. Kasım 2020’de Zoom’un değerinin 140 milyar dolara yaklaştığı bildirildi. Birkaç güvenlik aksaklığına ve sorunlarına rağmen, Zoom 2020’de oldukça rüya gördü. Bir e-posta hizmeti başlatmak, Zoom’un Google ve Microsoft gibi kişilerle rekabet edebilmek için atması gereken bir sonraki büyük adım olabilir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA