SON DAKİKA

Techofather.com – Best News Website

YouTube Premium APK İndir! (Reklamsız + Arkaplanda Video)

YouTube Premium APK İndir! (Reklamsız + Arkaplanda Video)
Bu haber 11 Aralık 2021 - 12:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

YouTube Premium APK ve YouTube Music Premium en iyi hizmetler haline gelirken, iki hizmet aynı olmaktan çok uzak. YouTube Müzik, YouTube’un müzik akışı hizmetidir, YouTube Premium ise YouTube Red’in yeni yükseltilmiş sürümüdür. Bekle, bu ne anlama geliyor?

YouTube Reklamsız APK ve YouTube Music Premium APK ‘yı karşılaştırmayı bu kapsamlı makalede öğrenelim.

YouTube Premium APK İndir!

YouTube Premium APK kullanmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız.

 • İndirmeden önce Google Play girip YouTube uygulamasını kaldırıyoruz ve daha sonra otomatik güncellemeleri kapatıyoruz, aksi takdirde YouTube Premium Reklamsız APK kendi kendini güncelleyerek eski haline dönebilir.
 • MicroG APK indirin ve kurun.(Rootsuzlar için yapılması gerekiyor – Eğer cihaz rootlu ise gerek yok)

Microg APK Tıkla İndir!

 • Orada bulunan Vanced Manager Download butonuna basıyoruz ve indirilmesini bekliyoruz. (Aşağıdaki görselde görebilirsiniz.)
YouTube Premium APK
YouTube Music Premium APK
YouTube Müzik Premium APK
APK
 • İndirdikten sonra kurulumunu yapıyoruz ve uygulamaya giriyoruz ve orada bulunan download buton ile kolayca YouTube Premium APK ve YouTube Music Premium APK kullanmaya başlıyoruz.(Görselde gördüğünüz gibi YouTube Premium APK olarak kullanabilirsiniz.)
YouTube Premium APK
YouTube Music Premium APK
YouTube Müzik Premium APK
APK

YouTube Music Premium APK İndir!

YouTube Music Premium APK kullanmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız.

 • İndirmeden önce Google Play girip YouTube uygulamasını kaldırıyoruz ve daha sonra otomatik güncellemeleri kapatıyoruz, aksi takdirde YouTube Music Premium APK kendi kendini güncelleyerek eski haline dönebilir.
 • MicroG APK indirin ve kurun.(Rootsuzlar için yapılması gerekiyor – Eğer cihaz rootlu ise gerek yok)

Microg APK Tıkla İndir!

 • Orada bulunan Vanced Manager Download butonuna basıyoruz ve indirilmesini bekliyoruz. (Aşağıdaki görselde görebilirsiniz.)
YouTube Premium APK
YouTube Music Premium APK
YouTube Müzik Premium APK
APK
YouTube Music Premium APK / Vanced Manager APK
 • İndirdikten sonra kurulumunu yapıyoruz ve uygulamaya giriyoruz ve orada bulunan download buton ile kolayca YouTube Premium APK ve YouTube Music Premium APK kullanmaya başlıyoruz.(Görselde gördüğünüz gibi YouTube Premium APK olarak kullanabilirsiniz.)
youtube premium apk

YouTube Premium APK Nedir? 

YouTube Premium APK Nedir?

YouTube Music Premium, aslen Kasım 2014’te YouTube Red olarak doğdu. Birkaç yıl sonra (2018’de) YouTube Premium olarak yeniden markalandı. Bu, daha fazla avantaj ekledi ve ayrıca YouTube Müzik’i de içeriyordu. Bu, 2014 yılında YouTube Red çıktığında bir hizmet bile değildi.

Başlangıçta, YouTube Red gerçekten yalnızca bazı YouTube Originals içerikleri için bir yerdi ve Google Play Müzik aboneliği içeriyordu.

YouTube Premium 2018’de kullanıma sunulduğunda Google, bir dizi başka özellik ekledi ve Google Play Müzik’i YouTube Müzik ile değiştirdi.

Sadece YouTube Premium, YouTube Red’in sahip olduğu tüm harika video içeriğine ve harika özelliklere sahiptir. Ancak bu sefer YouTube Premium, YouTube Originals içeriğine erişim ile daha hızlı yüksek çözünürlüklü indirmelere izin veriyor.  Üstelik izlediğiniz tüm videoları arkaplanda oynatabilir ya da çalıp dinleyebilirsiniz.

>>>>> APK Nedir? <<<<<

YouTube Music Premium APK Nedir?

YouTube Music’e gelince, bir masaüstü web oynatıcısının yanı sıra bir Android ve iOS uygulaması olarak mevcuttur. YouTube Müzik hakkında konuştuğumuzda, Spotify’ı düşünün ama daha iyisi ve işte orada.

Ancak asıl soru hangisi daha iyi: YouTube Premium Reklamsız APK mu yoksa YouTube Music Premium APK mu? İşte kazananı yargılamanıza yardımcı olacak derinlemesine bir karşılaştırma.

YouTube Premium APK Özellikleri

 • YouTube API’sine dayalıdır  – Temel Kullanıcı Arayüzü ve İşlevler, tam olarak Google’ın YouTube Uygulaması gibidir. Vanced tam olarak orijinal YT uygulamasına benziyor.
 • Ad-Block  — Tüm video reklamları engeller. Yerleşik bir reklam engelleyici ile birlikte geldiğinden, videodan önce gösterilen, videonun ortasında gösterilen ve sponsorlu reklamlar yoktur. Can sıkıcı sponsor segmentlerini atlama özelliğine sahiptir
 • Arka Planda Oynatma – Vanced’in arka planda video oynatma özelliğiyle birlikte geldiği için arka planda yalnızca müzik/ses dinleyebilirsiniz.
 • PiP Modu — Çoklu görev için açılır video kutusu, Resim İçinde Resim Modu ile cep telefonunda diğer görevleri gerçekleştirirken videoyu izleyebilirsiniz. Basit bir deyişle, cihazınızda başka şeyler yapmak için videoyu ekranınızın küçük bir bölümünü alacak şekilde küçültebilirsiniz. (PiP modu yalnızca Android Nougat ve üzeri sürümlerde desteklenir)
 • Çevrimdışı Kaydet  — Orijinal YouTube Uygulaması gibi, videoları çevrimdışına kaydedebilirsiniz
 • Kök Yok  – Uygulama kök olmadan çalışır, uygulamayı herhangi bir sistem erişimi sorunu olmadan herhangi bir Android cihazında kullanabilirsiniz. Kök olmayan bir sürüm olmasına rağmen.
 • Karanlık Mod — YouTube Vanced Uygulaması ile uygulamanın keyfini karanlık modda çıkarın.
 • Paralel Kullanım  – Uygulamayı varsayılan orijinal uygulamayla birlikte kullanabilirsiniz. Uygulamanın farklı bir paketi vardır ve orijinal YouTube Uygulaması ile birlikte çalışabilir. Bu nedenle, YouTube Vanced’i kullanmak için varsayılan YouTube uygulamasını kaldırmanız gerekmez.
 • HDR Modu — Uygulamayı, video kalitesini önemli ölçüde artıracak HDR veya Zorunlu HDR kullanmaya zorlayabilirsiniz. Zorla HDR ile uygulamayı HDR modunu kullanmaya zorlayabilirsiniz.
 • Codec Desteği — Bu, eski cihazlar için H264’ü veya VP9’u zorlama gibi Codec seçeneklerini geçersiz kılmanıza olanak tanır; bu, sinematik bir deneyim tercih ederseniz HDR oynatmayı zorlamanıza veya 60 fps’yi kapatmanıza da olanak tanır.
 • Vanced Ayarları – Ayrıca, video oynatma ve tercih, arabellek ayarları, Kaydırma kontrolü, hücresel ve Wi-Fi için video kalitesi ayarları üzerinde daha ayrıntılı kontrol ile gelişmiş uygulama için özelleştirilmiş ayarlara sahip olursunuz.
 • Hareket Kontrolü – Kaydırma kontrolleri, VLC veya MX Player gibi diğer video oynatıcı uygulamalarında olduğu gibi (yapılandırılabilir dolgu ile) parlaklığı ve ses seviyesini kontrol etmenize olanak tanır
 • Destek ve Kararlılık –  Android 4.4+ desteği ve uygulama oldukça kararlıdır.
 • Varsayılan YouTube Uygulamasıyla Paralel Çalıştırın

Hangisi Daha İyi İçeriğe Sahip?

YouTube Music Premium APK’da geniş bir müzik bölümü ve müsaitlik durumuna bağlı olarak ilgili müzik videoları bulunurken, YouTube Premium APK tüm bunları ve daha fazlasını ayağınıza getiriyor.

Peki bu durumda YouTube Premium, YouTube Music Premium’u içeriyor mu? Cevap Evet. Buna ek olarak, YouTube Premium ayrıca geniş bir premium video içeriği deposuna sahiptir.

Ve bu, sitede kullanıcı tarafından oluşturulan içerikten daha fazlasını içerir. YouTube ayrıca orijinallerini YouTube Premium hizmetiyle sınırlı olarak üretir. 

YouTube ve YouTube Music’in Avantajları

Reklamsız hizmetler söz konusu olduğunda YouTube Premium ve YouTube Music Premium arasında hiçbir fark yoktur. Ancak asıl fark, her birinin sunduğu faydalar kümesinde yatmaktadır.

YouTube Music Premium, indirilebilir reklamsız müziğe özel erişim sağlar. Yeni müzikler keşfetmek ve harika öneriler almak istiyorsanız YouTube Music Premium seçeneğiniz olmalıdır. 

Ancak YouTube Müzik, YouTube Premium ile aynı mı? 

Tabii ki değil! YouTube Music Premium için yalnızca müzik, YouTube Premium’da reklamsız müzik ve videolar bulunur. Ayrıca, YouTube Premium iki ek avantaj sunar. 

Birincisi, videolar için arka planda oynatma , diğer uygulamalara geçerken kesintisiz bir deneyim için oturum açmanıza olanak tanır. İkincisi, küçük çocuğunuzun izlediği videoların çocuk dostu olmasını sağlayan bir uygulama olan YouTube Kids. 

YouTube Premium nerede kullanılabilir?

Google’a göre, YouTube Premium APK dünya çapında yaklaşık 100 ülkede mevcuttur. Bunların tümü aşağıda listelenmiştir. Ancak, ücretli üyelik tüm ülkelerde mevcut olmayabilir.

Başka bir ülkeye seyahat edersem aboneliğimi yine de kullanabilir miyim?

Türkiye’de yaşadığınızı ve YouTube Premium’a abone olduğunuzu ve tatil için başka bir ülkeye gittiğinizi hayal edin. YouTube Premium’u orada kullanmaya devam edebilir misiniz? Bu gerçekten nereye seyahat ettiğinize bağlı. YouTube Premium’un olduğu başka bir ülkeye seyahat ediyorsanız aboneliğinizi her zamanki gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Youtube Premium APK Kaydolmak İçin Buna Değer Mi?

Evet, kesinlikle buna değer. Özellikle çok fazla YouTube izliyorsanız. Günde 3-4 saat YouTube izlediğimi biliyorum ve reklam izlemek zorunda kalmamak çok büyük bir bonus. Bu aboneliğin sahip olduğu diğer özellikleri kullanmıyorum bile. Yine de, pandemi öncesi gibi seyahat etmeye geri dönersek, muhtemelen çevrimdışı oynatmayı çok daha fazla kullanacağım.

Halihazırda YouTube Music kullanıyorsanız, bu paket fiyatına değer. Reklamsız YouTube almak için kelimenin tam anlamıyla iki dolar daha fazla ödüyorsunuz. Ve bu tek başına buradaki ekstra maliyete değer. Tabii ki benim gibiyseniz ve YouTube Music hayranı değilseniz, karar vermeniz biraz daha zor olabilir. Reklamsız YouTube için ayda 12 dolar ödemek hala biraz.

Bunun sizin için buna değip değmediğini öğrenmenin en iyi yolu, devam etmek ve ücretsiz deneme bonuslarından birine kaydolmaktır. Google, genellikle farklı şeyler için iki ila altı aylık ücretsiz deneme süresi verir. Size hizmeti denemek için bolca zaman veriyor. Ardından, bu avantajları nasıl kullandığınızı ve fiyatına değip değmediğini görmek için profil resminize ve ardından YouTube uygulamasında “Premium Avantajlarınız” seçeneğine dokunabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA