1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. YouTube Premium APK Nasıl İndirilir?

YouTube Premium APK Nasıl İndirilir?

featured

YouTube Premium APK hepimizin reklamsız bir şekilde video izlememizi sağlayan bir uygulamadır. Eğer reklamsız bir deneyim yaşamak istiyorsanız YouTube Premium Mod APK tam size göre bir seçenek. Normal YouTube’da reklamsız özelliği ücretli olarak sunulmuş ama günümüzde teknolojinin gelişmesiyle herşeyin bir atlatma/atlama yöntemi oluyor. Hadi hep birlikte YouTube Premium APK nasıl indirilir, nasıl kurulur ve kullanılır öğrenelim.

YouTube Premium APK Nedir?

YouTube Premium APK, YouTube Music’in tüm premium hizmetlerini sunar, ancak tüm reklamları kaldırır ve ayrıca video, video indirme ve Netflix ve Amazon Prime Video rakibi olan YouTube Originals’a erişim için arka planda oynatma sunar. Tüm bu özellikler normalde orjinal versiyonda ücretlidir. Ama YouTube Premium Mod Apk ile ücretsiz bir şekilde Premium ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

YouTube Premium, 30 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 16,99 Türk Lirasıdır ve üyelerin en sevdikleri videoları reklamsız izlemelerine olanak tanır. Ayrıca videoları çevrimdışı izlemek için indirebilir , YouTube Music uygulamasıyla arka planda ses dinleyebilir ve YouTube ve YouTube Music’teki özel içeriklere erişebilirsiniz.

YouTube Premium ile elde ettiğiniz orijinal içerik, senaryo, gerçeklik, belgesel ve animasyon programlarının yanı sıra YouTube’un en popüler kişiliklerinden bazılarını içeren içeriği içerir. Halen ek özellikler eklenmekte ve geliştirilmektedir bunun için YouTube iyice yelpazeyi açıyor.

YouTube Premium’a yükseltirseniz yeni özellikleriniz YouTube Çocuk , YouTube Müzik ve YouTube TV’deki YouTube videoları dahil olmak üzere YouTube hizmet ailesinde çalışır . Premium’a web ve uygulama üzerinden erişilebilirken, çevrimdışı oynatma ve arka planda oynatma gibi özellikler YouTube uygulamalarıyla sınırlıdır.

Kiralanan veya satın alınan filmler/TV şovları, ücretli kanal abonelikleri ve ilgili bonus materyalleri YouTube Premium ile uyumlu değildir, bu nedenle YouTube üzerinden film satın alır veya kiralarsanız yine de reklamlar veya promosyonlar görebilirsiniz.

YouTube, o kadar çok farklı premium abonelik hizmeti sunacak şekilde genişledi ki, hepsini birbirinden ayırmak zor olabilir.

Temel YouTube platformunu seviyorsanız ancak daha az reklam içermesini istiyorsanız, YouTube Premium (önceden YouTube Red) reklamsız bir YouTube deneyimi sunar. YouTube TV ise Canlı TV ile Sling TV ve Hulu gibilerle rekabet edebilmek için canlı yayın yapan televizyon sunuyor . İki hizmet temelde farklıdır, ancak bunlardan herhangi biri verdiğiniz paraya değer mi?

YouTube Premium APK İndir

YouTube Premium APK indirmek ve kullanmak için aşşağıdaki adımları takip edin ve sonra reklamsız YouTube Premium hizmetinin tadını çıkarın!

YouTube Premium Mod APK İndir! | ROOTSUZ

Rootsuz telefonlar için hazırlanmış olan YouTube Premium APK sadece telefonunda Root olmayan cihazlar kullansın. Rootlular için aşşağıdaki başlıktan devam edebilirler. Haydı Rootsuzlar başlayalım YouTube Premium APK kullanmaya!

  • Öncelikle telefonunuzda varolan Orjinal YouTube uygulamasını siliyoruz.
  • YouTube Vanced APK indirin ve kurun. TIKLA İNDİR! (NOT: Kurduktan sonra kesinlikle açmayın, diğer adıma geçin.)
  • YouTube Premium APK’nın çalışması için MicroG APK indirin ve kurun. TIKLA İNDİR!
  • Google Play Store ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatınız. Aksi takdirde YouTube kendini güncelleyerek eskisi gibi reklamlar çıkıcaktır ve tekrardan normal olucaktır. Mutlaka güncellemeyi kapalı tutun.

YouTube Premium APK İndir! | ROOTLU

Rootlu telefonlar için hazırlanmış olan YouTube Premium APK sadece Rootlu olan cihazlar, telefonlar kullansın. Rootsuzlar için yukarıdaki başlıktan devam edebilirler. Hayrdi Rootlular başlayalım YouTube Premium APK kullanmaya!

  • Öncelikle telefonunuzda varolan Orjinal YouTube uygulamasını siliyoruz.
  • YouTube Vanced Manager APK indirip kuralım! TIKLA İNDİR!
  • YouTube Vanced Manager’ı açın ve Youtube Premium APK veya YouTube Music Premium APK tek tıkla yükleyebilirsiniz.
YouTube Premium APK
YouTube Premium APK

Artık sizde bir YouTube Premium APK sahibisiniz. İstediğiniz gibi dinlediğiniz müzikleri arka planda oynatabilirsiniz. Tüm videolar reklamsız bir şekilde izleyebilir ve keyfini bolca çıkarabilirsiniz.

YouTube Premium Hangi Özelliklere Sahip?

YouTube Premium APK İndir

• Reklamsız videolar: Milyonlarca videoyu reklamsız izleyin.

• İnternet bağlantısı olmadan izlemek için video indirme: Videoları ve oynatma listelerini mobil cihazlara kaydederek internet bağlantısı olmadan oynatın.

• Arka planda oynatma: Diğer uygulamaları kullanırken veya ekranınız kapalıyken video oynatmaya devam edin.

• Yeni ve geliştirilmiş YouTube Music uygulamasıyla müzik dünyasını kolayca keşfedin• Reklamsız müzik: Milyonlarca şarkıyı reklamsız dinleyin.

• İnternet bağlantısı olmadan dinlemek için müzik indirme: Müzikleri ve oynatma listelerini YouTube Music uygulaması üzerinden kaydederek internet bağlantısı olmadan dinleyin.

• Arka planda oynatma: Diğer uygulamaları kullanırken veya ekranınız kapalıyken müzik çalmaya devam edin.

• YouTube Kids uygulamasında reklamsız ve internet bağlantısı olmadan oynatma.

Tüm okuyucularımıza Teşekkürler!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ömer iyi çocuktu ama fena bir kusuru vardı. İnsanlara fazla güveniyordu. Sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu. Eğer geri dönüp söyleyebilseydim söylerdim. Ömer derdim her ihanet sevgi ile başlar.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. YouTube premium apk alanında bence en faydalı yazı bu diyebilirim diğerleri hepsi sorunlu ama bu yöntem başarılı ve stabil. Teşekkürler ezel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir