WhatsApp Web nedir: 2022 Whatsapp Web kullanımı

04 Temmuz 2022 - 10:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

WhatsApp Web nedir: 2022 Whatsapp Web kullanımı

WhatsApp Web nedir: 2022 Whatsapp Web kullanımı

WhatsApp Web nedir: 2022 Whatsapp Web kullanımı

WhatsApp web, 21 Ocak 2015’te yalnızca android, böğürtlen ve pencere telefonu kullanıcıları için piyasaya sürülen WhatsApp Messenger’ın masaüstü versiyonudur. Ancak daha sonra şirket ios ve Nokia kullanıcıları için de başlattı. Artık WhatsApp Messenger’ınızı bilgisayarınızda ve dizüstü bilgisayarınızda da çalıştırabilirsiniz. WhatsApp Messenger’ı Tarayıcıda kullanmak için yapılmış olan Whatssapp’ın yeni bir özelliğidir. Uygulamayı indirmenize gerek yoktur.

 [reklam][/reklam]

WhatsApp, 2015’te platformunun web dostu bir sürümünü başlattı. WhatsApp web yardımıyla, kullanıcılar mesajlaşma hizmetini masaüstlerinde de kullanma seçeneğine sahiptir. Bu web sürümünde, akıllı telefon uygulamasında bulunan hemen hemen tüm özellikler verilmiştir. Görüntülü ve sesli arama WhatsApp web’de mevcut olmasa da. Web sürümünde bulunan birçok özellik uygulamada deneyiminizi daha iyi hale getirir.

Son zamanlarda WhatsApp, WhatsApp web ve masaüstü uygulamaları için Dark Theme yayınladı. Daha önce bu özellikler yalnızca mobil uygulamalarla sınırlıydı. Şimdi bu özelliğin tanıtılmasından sonra, kullanıcılar karanlık moddan zevk almak için herhangi bir hile kullanmak zorunda kalmayacaklar.

WhatsApp Web için gereken şeyler:

  • WhatsApp için bir WhatsApp hesabına ihtiyacınız var.
  • Mobil ve bilgisayarın internet bağlantısı olmalıdır.
  • Bilgisayarınızdaki veya dizüstü bilgisayarınızdaki Tarayıcıların en son sürümü.

 

 

Sisteminizde WhatsApp Web’i Başlatma:

  • Bilgisayarınızda web.whatsapp.com arayın.
  • Cep telefonunuzda WhatsApp’ı açın.
  • Ayarlar’a gidin — Mobil cihazlarda WhatsApp web.
  • Tarayıcıda gösterilen QR Kodunu telefonunuzdan tarayın
  • Oturum açma bilgisayarınızı görmek veya herhangi bir aktif web oturumunu kapatmak için telefonunuzdan WhatsApp web’e gidin.

 

#Whatsapp

#Whatsapp web

#Whatsapp web nedir

#Whatsapp web nasıl kullanılır