Vodafone Seviyorum İnternet Testi [2022-2023]

18 Temmuz 2022 - 17:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

Vodafone seviyorum İnternet Testi 2022

Vodafone Seviyorum İnternet Testi

Vodafone Seviyorum İnternet Testi

Resmi Vodafone web sitesindeki “İnternet’i Seviyorum” testini yaparak 3 GB ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone kullanıcı davranışlarını ölçmek için tasarlanan testi tamamlayan herkes 3 GB ücretsiz internet kazanacak. Vodafone Aşk Testine başlayabilirsiniz. Ancak, teste başlamadan önce bilmeniz gereken detaylar aşağıda verilmiştir.

Vodafone anket seviyorum internet testi

Vodafone’un ücretli bir test olmaması hoşuma gidiyor. Resmi Vodafone web sitesinde tamamen ücretsiz bir anket veya test olduğunu söyleyebiliriz. Seviyorum Vodafone İnternet Anketi sesli ve 10+ soru içerir. Bu soruları “sallayarak” cevaplayabilirsiniz. Başarı veya başarısızlık tartışılmaz.

Abonelik bilgileri Vodafone seviyorum hediye internet testi sonunda istenmektedir. Vodafone seviyorum ücretsiz internet anketini tamamlayan aboneler 1 gün geçerli 3 GB ücretsiz internet kazanacak.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi

Vodafone Seviyorum İnternet Testi

Vodafone seviyorum İnternet paketini kaç kez yapabilirim?

Vodafone’u seviyorum Her kullanıcı için ücretsizdir ve bir kerelik internet anketi olarak kullanabilirsiniz. Ankete tekrar katılmak, yeni bir hediye alacağınız anlamına gelmez. Bedava interneti bir kere alırsan bir daha alamazsın. Vodafone Aşk Testi Kuralları aşağıdaki ifadeleri içermektedir. “Anketteki tüm soruları yanıtlayan Vodafone kullanıcıları için 1 günlük 3 GB hediye sadece bir kez tanımlanıyor. Anketin birden fazla doldurulması durumunda kullanıcı daha sonraki anketler için çevrimiçi olamayacak. Yapabilir miyim?

Turkcell ve Türk Telekom internetten yararlanabilme şansı var mı?

Diğer operatörler de Vodafone seviyorum ücretsiz internet anketinden faydalanabilir Vodafone’u seviyorum ücretsiz internetten faydalanmak için bazı şartlar var Vodafone üyesi olmayanlar kayıt sırasında belirtilen numara ile 1 içinde Vodafone’a gidin Anketi doldurduğunuz tarihten itibaren ay 1 ay geçerli 3GB hediye hattı alacaksınız.3GB hediye sadece bir kez tanımlanır.Anketi birçok kez tamamladıktan sonra bir sonraki internet ankettir.