Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2022

10 Temmuz 2022 - 14:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri. 20 senesi aşkın süredir telefon ile konuşmaya SMS göndermek eşlik etmekte. Son 10 sene dışında SMS kullanmak son derece popülerdi. Operatörler 10.000 SMS tespit edilen paketleri kullanıcılarına sunmaktaydı. Tabi ki bu vaka internetin yaygınlaşması ile birlikte ortadan kayboldu. SMS bugün dahi kullanılmakta olsa da eskisi kadar rağbet görmüyor. Ancak internet erişiminin olmadığı hallerde yaşam kurtarıcı da olabiliyor. Bu yazıda Vodafone Faturasız SMS Paketleri nelerdir, ücretleri nedir gibi suallere çeşitli şekilde cevap vereceğiz.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2022

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2022

 

 

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2022 Güncel

Hat üzerinden mesaj atmak amacıyla SMS paketlerine gereksinim duyarsınız. Genellikle karşı doğrultu internet tüketimi ile içli dışlı değil ise bu biraz mecburilik durumuna geliyor. Bu durumun dışında internet erişiminin düşük bulunduğu çoğu mevki bulunmakta. Hat çekse de GPRS ya da 3G gibi bağlantılara erişmek olası olmuyor. Bu gibi halde iletişime geçmenin yegane yolu Vodafone SMS paketiniz ile birlikte SMS göndermek. Vodafone Faturasız SMS paketleri belirli ücretler ile kullanıcılarına sunulmakta. Bu paketler ile alakalı detayları bir ileri başlıktan öğrenebilirsiniz.

 

 

Kontratsız olarak yasenean 4 değişik SMS paketi bulunmakta. Vodafone resmi sitesi üzerinden yayınlanan listeye göre bu paketler; Her Yöne Mini+, Her Yöne Midi, Vodafone’lularla Maksi ve Her Yöne Maksi paketleri. Paketlerin detayları aşağıda

 

Her Yöne Mini+ paketi ile birlikte her yöne 100 SMS satın alabilirsiniz. Paket acil haller amacıyla geliştirilmiş olup pek çok SMS kullanmayan şahıslara yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri arasında en ideal fiyatlısıdır. Ayda 5,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

 

Her Yöne Midi paketi ile birlikte her yöne 500 SMS satın alabilirsiniz. Paket orta ölçekte SMS kullanıcılara yönelik geliştirilmiş olup ara sıra SMS kullanan şahıslara yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri arasında fiyat performans merkezli bir tarifedir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

 

 

Vodafone’lularla Maksi paketi amacıylade Vodafone abonelerine atabileceğiniz 5000 SMS sunulmaktadır. Paket ile yalnızca hat içi SMS atabilirsiniz. SMS Paketleri arasında bu özelliği ile tektir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

 

 

Her Yöne Maksi  paketi ile birlikte her yöne 2000 SMS ve Vodafone’lular ile 10.000 SMS sahibi olursunuz. Paket sıksık olarak SMS kullanan şahıslara yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri içeriği en varlıklı pakettir. Ayda 9,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

 

Paketlerin tümünü 7000 sesli cevap sistemi ya da Vodafone Yanımda programı üzerinden yapabilirsiniz.