Telegram Link Preview Güncelleme!

11 Ocak 2021 - 22:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

Son zamanlarda WhatsApp gizlilik politikaları yüzünden bir çok kişi Telegram’a doğru hücum etmiş durumda. Web site sahipleri ise sitelerinin metalarını değiştirmektedirler. Bu sebeple bazen Telegram Link Preview olarak eski bağlantı önizlemesini göstermektedir.

Telegram Nedir?

Telegram, hız ve güvenlik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Çok hızlı, basit ve ücretsizdir. Telegram’ı tüm cihazlarınızda aynı anda kullanabilirsiniz. Mesajlarınız istediğiniz sayıda telefon, tablet veya bilgisayar arasında sorunsuz bir şekilde eşitlenir.
Telegram ile her türlü mesajı, fotoğrafı, videoyu ve dosyayı (belge, zip, mp3 vb.) gönderebilir ve 200.000 kişiye kadar gruplar veya sınırsız kitlelere yayın yapmak için kanallar oluşturabilirsiniz. Telefondaki kişilerinize yazabilir ve kişileri kullanıcı adları ile bulabilirsiniz. Sonuç olarak, Telegram SMS ve e-postanın birleşimi gibidir ve tüm kişisel veya iş mesajlaşma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Buna ek olarak, uçtan uca şifreli sesli aramaları da destekliyoruz.

Telegram Link Preview Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle sitenizin URL’sini kopyalayın.
  • Daha sonra Telegram Link Preview Update botuna gitmek için bu bağlantıyı kullanın ve Telegram’da açın.
  • Telegram Webpage BOT tıklayarak açın.
  • Karşımıza aşşağıdaki gibi bir pop-up gelicek Telegram ile açıyoruz.
telegram webpage bot
Telegram Webpage Bot
telegram link preview
Telegram Link Preview Webpage Bot
  • Botu başlatıyoruz ve sitemizin URL’sini yazıyoruz.
telegram link preview
Telegram Link Preview Webpage Bot Update
  • Gördüğünüz gibi Link previews was updated successfully dedi yani link başarıyla güncellendi ve yeni meta ve resim karşımızda olucaktır. Eğer olmaz ise tekrar Update basarak yenileyebilirsiniz.