İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Spotify Artık Masaüstü Kullanıcılarının Tüm Albümleri İndirmesine İzin Verecek!

Spotify Artık Masaüstü Kullanıcılarının Tüm Albümleri İndirmesine İzin Verecek!

Bu özellik yalnızca Spotify Premium aboneleri tarafından kullanılabilir.

featured

Spotify artık kullanıcıların en son güncellemeyle masaüstü uygulamasında albüm indirmelerine izin verecek. Ancak, yalnızca Premium aboneliği olan kullanıcılar albümleri ve çalma listelerini indirebilirken, ücretsiz hesap sahipleri yalnızca podcast’leri indirebilir. Daha önce kullanıcılar oynatma listelerini yalnızca masaüstü uygulamasından indirebiliyordu. Bununla birlikte, şirket geçen ay masaüstünün kullanıcı arayüzünü ve Web istemcisini yeniledi. Güncelleme kısa süre içinde tüm cihazlar tarafından görülebilecek.

Spotify destek web sitesinde nasıl indirileceğine, müzik akışı hizmet o masaüstü kullanıcıları artık mevcut olduğuna, şarkı listelerine ek olarak albümleri indirmek mümkün olacağını açıkladı. Ancak, bu özellik yalnızca Spotify’ın premium hesap sahipleri içindir, ücretsiz hesap sahipleri ise yalnızca podcast’leri indirebilir. Bir albümü indirmek için, kullanıcıların önce albümler sayfasına gitmeleri ve şarkı listesinin en üstündeki indirme kaydırıcı düğmesine tıklamaları gerekecektir.

spotify albüm indirme

Geçen ay, Spotify , öncelikle arama çubuğunu ekranın sol köşesine getiren masaüstü ve Web istemcisinin kullanıcı arayüzünü güncelledi . Ayrıca, çalma listesine şarkıları sürükleyip bırakma özelliğinin eklenmesiyle çalma listesi oluşturma araçlarını da geliştirdi. Müzik akışı sitesi ayrıca BETA olarak Hindistan’daki dinleyiciler için senkronize şarkı sözleri ekledi.

Geçen ay bir başka Spotify güncellemesi , kullanıcılara son çalınan müzikleri, podcast’leri ve keşif akışını doğrudan ana ekranda gösteriyor. En Son Oynatılan sekmesi, üç ay öncesine kadar olan oynatma geçmişini gösterir. Ancak, podcast’ler ve keşif beslemesi yalnızca premium kullanıcılar için mevcuttur. Ayrıca Spotify , türleri, sanatçıları ve on yıllara göre kullanıcıları için yeni kişiselleştirilmiş türler ekledi . Yeni türler uygun şekilde adlandırılmıştır – Artist Mix, Genre Mix ve Decade Mix. Her türlerin altı oynatma listesi vardır.

Bu yazıyı değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
Gadgets

Yazar Hakkında

Ömer iyi çocuktu ama fena bir kusuru vardı. İnsanlara fazla güveniyordu. Sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu. Eğer geri dönüp söyleyebilseydim söylerdim. Ömer derdim her ihanet sevgi ile başlar.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Spotify Tiktokcu ergenlere 3 aylık premium vericek çok sinirleniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir