1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Reddit Karma Nasıl Kasılır? %100 Artış!

Reddit Karma Nasıl Kasılır? %100 Artış!

featured

Karma kasmanın yollarını paylaştım. Paylaştığım Subreddit ile kolayca Karma kasabilirsiniz. Bu Karma ile Subreddit’lerde paylaşım yapabilirsin…

Karma Nedir?

Karma, Reddit’in puan sistemi olarak kullandığı bir sistemdir. Bu sistem aldığın upvote (yukarı ok) ve downvote (aşağı ok) sayısına göre çalışır. Ne kadar upvote alırsan o kadar “Karma” gelecek diye bir kural yok. Yani genel Karma seviyesi arttıkça Karma kazanmak biraz biraz zorlaşır. Downvote aldıkça Karma seviyesi düşer.

Bazı Subreddit’lerde Karma sınırı vardır. Yani, bazı sayfalara üye olabilmek için belli bir seviyede Karma’ya ihtiyaç duyulur.

Reddit Karma Kasma

Yavaşca Karma Nasıl Kasılır?

Karma sadece atılan postlardan değil, yazılan yorumlara gelen upvote’lerden de kazanılır. Yani post atmadan bile Karma seviyenizi yükseltmek mevcut! Atılan postların aksine yazılan yorumlarda her upvote karşılığı bir karma kazanılır.

Hızlıca Karma Nasıl Kasılır?

Reddit Karma için oluşturulmuş Subreddit’ler vardır. Bu paylaşaçağım Subredit’lerde istediğiniz bir paylaşımı yapın ve biraz bekleyin zamanla karmanız artacaktır. Kendim denediğimde ortalama 1 günde 20 Karma kastım. Artık bu kazandığınız Karma’lar sayesinde her Subreddit’de paylaşımda bulunabileceksiniz

Karma Subreddit—> Karma4Free

Bu Subreddit’e katılarak hemen gönderini yayınla ve gün sonunda 20 kadar Karma sahibi olucaksın.

Karma Ne İşe Yarar?

Karma bazı subreddit’lerde paylaşım yapmanıza olanak sağlar. Çünkü bazı subreddit’lerin Karma sınırı vardır ve bu Karma’ya ulaşılmadan paylaşım yapılması mümkün değildir. Zaten paylaşım yapmaya kalksanız size uyarı vericektir kaç Karma sahibi olmanız gerektiğine dair.

Reddit Karma Hilesi Var Mı?

Reddit Karma Hilesi diye bir şey yok. Reddit’de karma kasmak için belli başlı yabancı ya da yerli grublar bulunuyor. Bu grublara girerek paylaşım yapabilirsiniz ve birkaç saat içinde gelen UpVote ile kendi hesabınızın karmalarının nasıl artığını izleyebilirsiniz. Unutmayın ne kadar güzel ya da komik bir içerik paylaşırsanız o kadar UpVote alırsınız ve Karma sayınızda bununla birlikte artıcaktır.

Reddit Karma, Karma nedir, reddit karma kasma, karma kasma, reddit karma nedir gibi soruların cevabını bu yazımızda vermiş olduk. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Sizler için güzel içerik hazırlamaya çalışıyoruz. Bunun için iyice araştırma yaparak dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmelerden sizleri teknolojiden mahrum bırakmıyoruz.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Çok güzel sayenizde karma kasmaya başlıyıcam.

 2. redditi oldum olası hiç anlayamadım. reddit kullanımı hakkında detaylı bir makale yazılsa çok güzel olur :P

 3. 7 ay önce

  reddit karma için en iyi yazı oldugunu söyleyebilirim

 4. Raincraft Network
  4 ay önce

  Yazı için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir