1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Poco M3 Pro 5G Tasarımı ile Ortaya Çıktı!
Trendlerdeki Yazı

Poco M3 Pro 5G Tasarımı ile Ortaya Çıktı!

Poco M3 Pro 5G'nin MediaTek'in Dimensity 700 işlemcisi, 90Hz ekranı ve 5.000mAh pil ile piyasaya çıkacağı onaylandı.

featured

Poco, 19 Mayıs’ta Poco M3 Pro 5G’yi piyasaya sürüyor . Şirket yaklaşmakta olan telefonuyla ilgili tanıtım’lar yayınlıyor. En son tanıtım, Poco M3 Pro 5G’nin tasarımını ortaya çıkardığını gösteriyor.

Poco , telefonun arkasını gösteren bir tanıtım görüntüsünü tweetledi. Burada, Poco markasının hemen üstüne konumlanmış olan üç arka kamera görebiliyoruz. Poco M3 Pro 5G’de kamera modülü oldukça geliştirilmiştir. Akıllı telefon siyah renkte görülüyor. Bu tanıtım, telefonun tam tasarımını gösteren yeni bir sızdırılan görüntüyüde doğruluyor. Orijinal tanıtımda görülen tasarımın aynısı. Buna dayanarak, Poco M3 Pro’nun iki renk olarak sarı ve koyu deniz mavisi ile gelmesi ihtimali var. Poco M3 Pro 5G ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne ve bir delikli kameraya sahip olacak.

Poco M3 Pro 5G Tanıtım Tweet’i

Poco M3 Pro 5G’nin 48 megapiksel AI üçlü kameraya sahip olduğu onaylandı. Poco ayrıca, 18W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh bataryaya sahip olacak. 90 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç FHD + delikli ekrana sahip olacak. Poco, telefonun MediaTek’in Dimensity 700 işlemcisinden güç alacağını da açıkladı.

Önerilen Yazı
Termux Nedir ve Nasıl Kullanılır?(%100 ÖĞRENME)

Raporlar, Poco M3 Pro 5G’nin Redmi Note 10 5G’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını gösteriyor. Şimdiye kadar ortaya çıkan detaylara dayanarak, aslında yeniden markalanmış bir Redmi Note 10 5G’ye bakıyor olabilirdik. Telefonun tasarımı, markası ve kullanıcı arayüzü farklı olacaktır. Poco geçmişte kendi markası altında Xiaomi telefonlarını piyasaya sürdü, bu yüzden bunun tekrardan yaşanarak satışa sunulduğunu görmek şaşırtıcı olmayacak.

Bu yazıyı değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ömer iyi çocuktu ama fena bir kusuru vardı. İnsanlara fazla güveniyordu. Sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu. Eğer geri dönüp söyleyebilseydim söylerdim. Ömer derdim her ihanet sevgi ile başlar.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir