GoFastHost | En Hızlı Managed Cloud Hosting İle Rakiplerinize Fark Atın! (%10 İndirim KUPONU)

02 Ekim 2020 - 11:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
GoFastHost | En Hızlı Managed Cloud Hosting İle Rakiplerinize Fark Atın! (%10 İndirim KUPONU)

GoFastHost Prahapp’ın alt kuruluşudur. Prahapp 2014 yılından beri Çek Cumhuriyetin’de aktif olarak hizmet vermektedir. Mevcut sitemiz tamamen Avrupa ve Amerikaya yönelik yıllarca hizmet vermiş olup, Türkiye Web pazarındaki eksik ve yetersiz hizmetlerden dolayı Türkiye pazarına girme kararı almıştır.

Firma Hakkındaki Bizim Görüşümüz

GoFastHost İlk satın aldığımdan beri hiç hız problemi yaşamadık. Aksine diğer hosting firmalarına göre çok daha hızlı ve CPU limiti yok, bazı firmalar CPU’larını limitlendiriyorlar %20 %25 oranında. Ama GoFastHost firmasında asla limit yok! Destek sistemi konusunda saat kaç olursa olsun 15-25 dk arasında cevaplarlar. Cevap konusunda da diğer firmalar gibi hazır metin kullanmazlar. Sorunu bulup nelerin sebep olduğu ile birlikte yazarlar. Hosting paketinde wordpress kurunca otomatik hız ayarı ile birlikte Litespeed Cache özelliği çok hoşuma gitti gerçekten firma adının hakkını sonuna kadar veriyor. Fiyat olarak 1 Euro=1 Lira kampanyası ile şu ana kadar en hızlı hostinge sahip olabilirsiniz. Biz kullanıyoruz size de tavsiye ediyoruz.

gofasthost indirim kupon

Neden GoFastHost?

Web sektöründeki en büyük eksik olan müşteri memnuniyeti ve her türlü konuda destek bizim en öncelikli temel ilkelerimizden birisidir. Tamamen gelişmeye ve geliştirmeye yönelik kafa yapısına sahip olan ekibimiz her gün sistemlerimizi nasıl daha hızlı yapabileceğimiz konusunda yedek sunucularda testler yapmaya devam etmektedir.

Neden Fiyatlar bu kadar uygun ?

Şu anda devam etmekte olan 1 EUR = 1 TRY kampanyamız ile paketlerimiz global sitemize göre çok daha uygun durumdadır. Alınan paketlerin fiyatları sabitlenir ve herhangi bi fiyat değişikliğinde etkilenmez.

gofasthost

Balanced Cloud Teknolojisi ile güçlendirilmiş serverlerimizden sağladığımız paketlerimiz sayesinde her zaman en müsait sunucudan sitenizi çalışmasına olanak sağlamaktayız. Siteniz her zaman Clouddaki sunucular arasında senkronize şekilde çalıştığı için veri kaybınız sıfıra yakın indirgenmektedir.

Siteleriniz diğer hiç bir hostta olmadığı kadar hızlı ve güvenli!

Eski hostunuza göre daha hızlı çalışmayan sitelere para iadesi yapıyoruz.Siparişleriniz 5 dakika içerisinde teslim edilir

Yedekleriniz 30DK içerisinde ücretsiz yüklenir
Kampanya Stoklarla Sınırlıdır

Özel geliştirdiğimiz panelimiz sayesinde sitenize özel bütün konfigürasyon ayarlarını yapabildiğimiz için VPS de yapabileceğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Yük altında çalıştığı zaman Cloud paketlerin farkı dahada fazla artmaktadır.

Ornek siteler ve paneli test etmek icin PM yada sitemizdeki canlı destekten ulaşabilirsiniz.

gofasthost