İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En İyi Steam Oyunları

En İyi Steam Oyunları

featured

Steam, kataloğundaki 30.000’den fazla oyunla dünyanın en büyük dijital oyun pazarlarından biridir. Pek çok yönden Steam, gelişmekte olan geliştiriciler için kanıtlayıcı bir zemindir; bazı oyunlar, yüz binlerce eşzamanlı oyuncuyla büyük bir başarı elde eder ve diğerleri, birkaç düzine oyuncuyu zorlukla eğlendirebilir. En popüler 5 Steam oyununu bir araya getirdik, işte En İyi 5 Steam Oyunu

Counter-Strike: Global Offensive

CS:GO

17 yıldan sonra bile, hala Steam listelerinin başında yer alıyor. Counter-Strike: Global Offensive, her gün yaklaşık bir milyon oyuncuyu çekerek tutarlı bir şekilde birinci sırada yer alıyor. Elbette, CS:GO bir e-spor duygusudur, ancak Value’nin birkaç yıl önce oynaması ücretsiz bir modele geçmesi, oyunu daha da yükseltti(değişiklikten önce, CS:GO eşzamanlı oyuncuların yaklaşık yarısını çekti.)

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’deki en popüler oyundu ve yakın bile değildi. Üç yıl önce PUBG, birkaç ay boyunca her gün üç milyon eşzamanlı oyuncuyu ayakta tutuyordu. En iyi battle royale oyunlarından biri olmasına rağmen, popülaritesi son yıllarda bazı oyuncuları kaçıran PUBG gibi oyunlarla birlikte düştü. Şimdi, günde yaklaşık 300.000 oyuncu çekiyor.

Among Us

Among Us

İçeride sıkışıp kalan çoğu insanla, Among Us, birkaç hafta içinde Steam listelerinde zirveye çıkmayı başardı. Oyun iki yaşında, ancak son birkaç ayda ciddi oyuncu sayıları ortaya koymaya başladı. Şu anda günde yaklaşık 200.000 oyuncu çekiyor, ancak popülerliğini yavaş yavaş kaybetmeye başlıyor. Yine de, tam çapraz platform desteğiyle uyumlu en iyi iPhone oyunlarından ve en iyi Android oyunlarından biri olmaya devam ediyor.

Rocket League

Rocket League

Rocket League artık Steam’de mevcut değil, ücretsiz oynanabilen bir model ve tam çapraz platform desteği ile özel olarak Epic Games Store’a taşınıyor. Buna rağmen hala her gün yaklaşık 100.000 oyuncu çekiyor. Rocket League’i artık Steam’den satın alamasanız da, bir kopyasına sahip olan oyuncular Epic Games Store sürümünde yayınlanan güncellemelerin aynısıyla oynamaya devam edebilir.

Football Manager 2020

Football Manager 2020

SEGA’nın uzun süredir devam eden Football Manager franchise’ı, Steam’e her zaman büyük kalabalıklar çekti ve Football Manager 2020 de farklı değil. Oyuncular genellikle futbol takımlarını inşa etmek ve yönetmek için yüzlerce saat harcayarak Football Manager 2020’yi Steam’deki en iyi simülatör oyunlarından biri olarak pekiştiriyorlar. Bu yılın başlarında iki ücretsiz hafta sonunun yardımıyla, Football Manager 2020 genellikle günde yaklaşık 80.000 oyuncu çekiyor, ancak bu sayı geçtiğimiz birkaç hafta içinde yavaş yavaş 70.000’e düştü.

Bu yazıyı değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Sizler için güzel içerik hazırlamaya çalışıyoruz. Bunun için iyice araştırma yaparak dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmelerden sizleri teknolojiden mahrum bırakmıyoruz.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Yararlı yazı..

  2. 9 ay önce

    CS der geçerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir