En İyi 4 Android Kamera Uygulaması

22 Aralık 2020 - 15:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

TechnoFather olarak sizler için En İyi 4 Android Kamera Uygulamasını derledik.

Google Kamera

En İyi 4 Android Kamera Uygulaması

Google’ın Android fotoğrafçılığına sunmak istediği en parlak ve yeni özellikleri keşfetmekle ilgileniyorsanız Google Kamera uygulamasına göz atın. Kullanıcıların HDR+, Night Sight ve Super Res Zoom gibi çeşitli özelliklerle geliştirilmiş süper net fotoğraflar çekmelerini sağlar. Fotoğraf destekli aramalar için Lens desteği ve AR etiketleri, etiketleri ve efektleri gibi bazı Google merkezli özellikler bile vardır. Android Nougat veya sonraki bir sürümünü çalıştıran oldukça yeni bir Nexus veya Pixel cihaza ihtiyacınız olacak.

Ayrıca Okuyun: Termux Nedir? Nasıl Kullanılır?

Camera Zoom FX

Camera Zoom FX

Camera Zoom FX uygulaması, RAW dosya formatları desteği ve cihazın desteklediği yerlerde Camera2 API manuel kamera kontrolleri gibi özellikler eklemeye devam ediyor.

Camera MX

Camera MX

Camera MX, bazı ekstra özellikler, özel efektler ve düzenleme araçlarıyla birlikte gelen ücretsiz (ve iyi) bir bas-çek kamera uygulamasıdır. Kamera arayüzünde odaklanmak için dokunma, yakınlaştırma, bir zamanlayıcı ve filtreler, kaplamalar ve çerçevelerle yüklü bir FX menüsü bulunur. Fotoğraflara ve videolara gerçek zamanlı olarak uygulanabilen ve önizlenebilen çok sayıda fotoğraf efekti bulacaksınız. Camera MX ayrıca galerisinde beyaz dengesi, kontrast, düzleştirme ve diğer seçenekler için güçlü düzenleme araçları içerir.

Camera360 – Komik Çıkartmalar

Camera360

Camera 360, komik çıkartmalarının ve diğer canlı görüntü düzenleme araçlarının çoğunu en son yinelemesinde yapıyor olabilir, ancak bunun sizi bunun hafif bir kamera uygulaması olduğunu düşünmeye ikna etmesine izin vermeyin. Tüm çıkartma ve filtrelere ek olarak, çekimlerinizi renklendirmek için tilt-shift bulanıklaştırma, posterleştirici ve daha fazlası gibi çeşitli çekim modları, araçları ve ayarları ile birlikte gelir. Bu arada, Selfie Kamera modu, size bir sonraki kendi portreniz için tam olarak istediğiniz görünümü ve hissi vermek için cilt tonunu ve görsel ambiyansı ortaya çıkarabilir.

Ayrıca Okuyun: CKEditor Nedir? Nasıl Kullanılır?