Cuma Mesajları Cuma Mesajları Anlamlı 2022

08 Ağustos 2022 - 19:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

Cuma Mesajları 2022: En Yeni, Güzel Anlamlı

Cuma Mesajları Cuma Mesajları Anlamlı

Cuma Mesajları Cuma Mesajları Anlamlı

Cuma, İslam dünyası için büyük önem taşımaktadır. Cuma ile ilgili birçok hadis vardır. Müslümanların bayramı olarak kabul edilen Cuma günü camilerde Cuma namazı kılınır ve vaazlar okunur. Özellikle bugün müminler birbirlerine Cuma mesajları gönderiyorlar. Müslümanların resimli, yazılı veya sözlü olarak Hayırlı Cuma mesajını ilettikleri dualar kabule, daha değerli olan dualar ise kabule daha yakındır. Diyanet’e göre Cuma günü yapılan ibadetlerin sevabı daha yüksek, işlenen günahlar ise daha yüksektir. Sevdiklerine en güzel, anlamlı, özgün ve resimli Cuma gecesi mesajlarını göndermek isteyenler 2022 Cuma mesaj içeriğimize göz atabilirler.

 

2022’nin En İyi Cuma Haberleri
Cennet bahçesinin gülleri yüzünüze, bülbülün adı dilinize, Allah sevgisi kalbinize ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

Rabbimiz tarafından ikram edilenlerden olalım kulum… Hayırlı Cumalar
Kalbiniz imanla, ruhunuz huzurla dolsun. Hepimizi kutsa. Kurulan bağlar kopmasın, dostlar unutulmasın. Kutsal Cuma var…

Allaahım! Yüreğimin tespihine umut boncuklarını bağladın. Her çekişimde AF diyorum ve merhametine sığınıyorum. Sen affedicisin ve affetmeyi seversin. Biz de AFF olalım! Hayırlı Cumalar ve Dualar…

Ya Rabbi bugün dua edenlerden, ebeden şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden ol, Ya Rabbi cennette yürüyenlerden ol! HAYIRLI cumalar.

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla, “Bütün hamdler, bu kitabı kullarına indiren ve onda hiçbir zulme izin vermeyen Allah’a mahsustur.” (Kehf, 18/1) dualar kabul edilir.

 

Dua ettiğiniz her dua şifa getirsin, sağlığınıza şifa versin, gözlerinize ışık, yüreğinize huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. HAYIRLI cumalar.

 

Allah’ım; Yolda olanlara “Selâmet” Hastalara “Mutluluklar” Başı dertte olanlara “Zorluk”. Mutlu Cumalar sana.