Binance Tr Referans Kimliği Ne İşe Yarar?

07 Ağustos 2021 - 12:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

Bir çok Binance kullanıcısı bu referans kimliğinin ne işe yaradığını ve üye olurken buna nereden ulaşabileceklerini merak etmekte. Gelin birlikte bu konuyu inceleyelim.

Binance Tr Referans Kimliği

Binance TR Nedir?

Binance Tr referans kimliği ne işe yarıyor öğrenmeden önce bilmemiz gereken şey Binance’nin ne olduğudur. Kısaca tanımlamak gerekirse Binance bir kripto para borsasıdır. Şu an da dünyanın en büyük işlem hacmine sahip Binance yüzlerce altcoin listeler ve çok düşük referans oranlarına sahiptir. Çin asıllı bu kripto para borsası uzun yıllardır kullanıcıların sorunsuz işlem yapmasına izin vermektedir ve bir çok diğer kripto para borsasına rağmen daha düşük komisyon oranlarına sahiptir.

Binance TR Referans Kimliği Nedir?

Şimdi ise geldik merak ettiğiniz konuya. Binance Tr Referans kimliği nedir ve ne işe yarar. Kullanıcılar bu kripto para borsasına üye olurken daha düşük komisyon oranlarına sahip olmak için bu referans kodlarından yararlanır.

Arkadaşlarınızın kodlarını kullanarak, her yaptığınız alışverişte daha düşük komisyon oranı ödersiniz ve sizinle birlikte arkadaşınız da kazanmış olur. Yani her türlü iki taraflı kazanç durumu sağlanır.

Bu politika ile Binance, sitesine bir çok yeni kullanıcı çekmektedir. Verdiği güvenin yanı sıra bu tarz politikaları ile yeni kullanıcıların dikkatini çeken Binance, şu an için dünyanın en büyük kripto coin borsası olarak görülmekte.