Bedava Geforce Now Premium Hesabı Almak! (1 Ay Premium)

27 Nisan 2021 - 14:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

Nvidia GeForce Now, Google Stadia , Xbox’tan xCloud , Shadow veya PlayStation Now gibi, uzak hizmetlerde barındırılan ve internet üzerinden desteklenen cihazlardan birine aktarılan oyunları oynadığınız bir bulut oyun hizmetidir. Geforce Now Premium size en yakın olan veri merkezinden, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan 20’den fazla veri merkezlerinde çalışır. Ayrıca, hangi üyelik planını seçtiğinize bağlı olarak, oyunlar piyasadaki en iyi Nvidia (RTX) grafik kartlarında çalıştırılır, böylece donanımınızın özellikleri ne olursa olsun en iyi şekilde oynadığınız oyunlarda performans alabilirsiniz.

Geforce Now Premium Hesabı Almak İçin Adımlar!

Aşşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak sizde Premium hesap sahibi olabilirsiniz.

-Elinizde bir adet Hotmail adresi olsun.(Hotmail açmak için buraya gidebilirsin.)

-Kredi kartı veya sanal kart ( Kartın içinde en az 15 kuruş olmalıdır , onu hesabınızı Premium yaptıktan sonra iade olarak alabilirsiniz. İade alınca GeForce NOW kullanmaya sorunsuzca devam edebilirsiniz. )

-Asya Ülkeleri VPN’i ( her hangi bir hatayla karşılaşırsanız Japonya VPN’ine bağlanın.)

Nasıl Bedava GeForce Now Premium Kullanabilirim?

ücretsiz geforce now premium hesabı
ücretsiz geforce now premium hesabları
ücretsiz geforce now premium hesabı almak

1- https://cloudgaming.mb.softbank.jp/ bu site Japoncadır fakat siz Google Çeviri ile kolayca devam edebilirsiniz.

2-Sağdaki yeşil olan “Ücretsiz Deneyin”butonuna tıklayın.

3-Çıkan sayfaya @hotmail.com ile biten Hotmail adresinizi girip hemen altında bahsedilen yeşil yazılan “Önlemler”e basın. En aşağı inerek sağ üstten kapatın. Kutuyu işaretleyip onaylaya tıklayın.

4-Sonraki sayfada, ilk bölüme istediğiniz kullanıcı adınızı giriniz. 2.ve 3. bölüme ise, belirlediğiniz şifrenizi giriniz.

4.ve 5. bölüme ise isminizi girin. İsimi herhangi bir şekilde uydurabilirsiniz.

5- 6. bölüme bunu girin : カナセイ

6- 7.bölüme bunu girin : カナメイ

7-8. bölüme doğum tarhinizi girin. 13 yaşından küçükler kaydolamayacağından lütfen buna uygun bir tarih girin, uydurabilirsiniz tarihi. 9.bölüme telefon numaranızı girin. Bunu da kafanızdan bir tane uydurabilirsiniz..

8- 10 ve 11. bölümlere az önce girdiğiniz e-posta adresini tekrar giriniz. 11.bölümün altındaki e-posta dergisi teslimini isteyip istemedeğiniz size kalmış. Ben, buna izin vermenizi tavsiye ediyorum. Onun da altındaki yeşil yazılı kullanım koşullarını açın en aşağı indikten sonra sağ üstten kapatıp, kutucuğu işaretleyip ONAYLA butonuna tıklayın. Ardından yeşil İLERLE Butonuna tıklayın .

9-Ödeme yöntemi olarak 2.seçeneği seçip yeşil butona tıklayıp sonraki sayfaya ilerleyin.

NOT : Bu adımda siteyi Lütfen Türkçe’ye çevirmeyin aksi takdirde ilerleyemezsiniz.

1.Önerimiz sanal kart kullanmanız. Boşluğa kart numarası 2. boşluğa SKT’yi 3. boşluğa CVV bilgilerinizi girdikten sonra aşapı inirek 1.yeşil butona tıklayın

Ardından sanal POS sitesine yönlendirecektir. Oradan da bankanıza kayıtlı telefon numaranıza gelen kodu girerek ONAYLA butonuna basabilirsiniz.

NOT : Ödeme yönteminin geçerli olması ve sonraki sayfaya ilerlemeniz için kartınızda en az 15-16 kuruş yani 2 Yen para birimi bulunmak zorundadır.

10-Biraz bekleyin. Bu siteye ulaşılamıyor hatası verecek. Tarayıcınızın geri butonunu kullanarak bir önceki sayfaya gidin ve yeşil butona tıklayın. ( Bazen sistem çok yoğun olduğundan hata vericektir. SMS ONAY ekranına GERİ-İLERİ tuşlarından giderek 9.adımdan itibaren tekrar deneyin. )

11-Tebrikler! Başarıyla hesabınıza NVIDIA GeForce NOW Premium tanımladınız.

12-GeForce NOW uygulamasını herhangi bir yerden indirip oturum aç butonuna tıklayın ve gelen sayfada Diğer Bölgeler İçin Sağlayıcıları Göster e tıklayın ve SOFTBANK’I seçin. E-postanıza gelen kodu çıkan bölüme yazıp ilerleyin.

Artık GeForce NOW uygulamasında oturum açtınız. Herkese iyi oyunlar 🙂 .