İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. AlexHost SRL : Offshore Hosting / VPS!

AlexHost SRL : Offshore Hosting / VPS!

featured

AlexHost SRL, Moldova merkezli bir Datacenter ve Offshore Hosting kuruluşudur. Şirket çalışmalarına 2008 yılında hızlıca bir giriş yaparak başlamıştır. 2013 yılında ise şirket, barındırma şirketlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan kendi Veri Merkezi’ni kurdu.

AlexHost Hakkındaki Bizim Görüşümüz!

AlexHost kullanmaya başladığımdan beri herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Teknik destek ekibi olarak oldukça bilgili ve yardımsever sorduğunuz tüm sorulara cevap vererek benim testimden geçtiler. Teknik Destek ekibinden ROBERT özellikle çok yardımcı oldu ve çok yardımsever, kendisine çok teşekkür ediyorum. Toplamda 3 defa Robert, CyberPanel kurulumu yapmalarını istedim ve hiçbirinde beni kırmadı ve hemen CyberPanel kurdu. Bana göre gayet iyi ve performanslı bir Offshore Hosting/VPS Firması diyebilirim.

Neden AlexHost Seçmeliyim?

AlexHost seçmenizdeki en büyük etkenlerden birisi NO DMCA olması yani Offshore olarak sitenizde istediğiniz paylaşımları yapabilirsiniz. Sitenizin kapatılmasından kormadan istediğiniz paylaşımları, yüksek güvenlikli sunucularda barındırarak yapabilirsiniz. Sizde hemen uygun fiyatlarla AlexHost tercih edebilirsiniz. 2018’de AlexHost şirketi, DC’deki tüm ekipmanını haklı olarak, en son modern teknolojilerle tamamen güncelledi.

Böylece AlexHost, barındırma hizmetleri alanında neredeyse 10 yıllık benzersiz deneyim biriktirdi, başarılarımız.

Her Zaman Hızlı Kurulum!

Sürekli gecikmeler sadece can sıkıcı değil, aynı zamanda projeniz için de zaman kaybı olduğundan, hizmetlerimizi diğer barındırma sağlayıcılarından %20 daha hızlı sunmaya çalışıyoruz. Çünkü müşterilerimizin güvenine değer veriyoruz.

Ödüllü Hizmet

Güvenlikli Datacenter Konumu!

Tüm özel ekipmanlar kendi AlexHost veri merkezimizde saklanır. Moldova Cumhuriyeti’nde (Chisinau) eski askeri tesisin bomba sığınağında (yerden 5 metre derinlikte) bulunur, bu nedenle gizli verilerin mutlak güvenliğini garanti ederiz. Teknisyenlerimiz 7/24 olarak çalışır ve meydana gelen sorunları hemen düzeltmeye hazırlar.

Hızlı Teknik Destek!

Herhangi bir sorunuz varsa, her zaman size en hızlı ve en kaliteli yardımı sağlayacak 7/24 S.R.L. AlexHost müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Çok kısa ve faydalı yanıt süreleri ile sorunlarınızı çözüme ulaştırmak çok kolay.

Anonimlik ve Gizlilik!

Şirketimiz Moldova Cumhuriyeti topraklarında kayıtlıdır (yasal bilgiler). Moldova Cumhuriyeti’nin tüm yasal normlarına uyarız ve tamamen yasal ve şeffaf işbirliğini garanti ederiz. Yalnızca müşterilerimizin maksimum anonimlik ve gizliliğini sağlamamıza izin veren lisanslı yazılımları kullanıyoruz (müşterinin kimliğini kanıtlamak için pasaport taraması veya başka belgeler gerektirmiyoruz).

Geri Ödeme Politikası!

AlexHost şirketi, hizmetlerin kalitesinden memnun kalmamanız durumunda, ödeme yapıldıktan sonraki ilk 30 gün içinde yatırılan fonların geri ödenmesini garanti eder. Para iade garantisi yalnızca barındırma hizmetleri, sanal sunucular (VPS) için geçerlidir. Hiç çekinmeden geri iade güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz.

İletişim detayları
Web sitesi: ​https://alexhost.com​​​
Skype: alexhost.com
Whatsapp: + (373) 22 87-87-87
E-posta: info@alexhost.com

Bu yazıyı değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yorum Yap