27 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

20 Kasım 2022 - 18:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

27 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

27 Kasım 2622 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Terazi burcunda ilerliyor. Başkalarına karşı söylemiş olduğunuz kırıcı sözleri geri alabilmek isteyeceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz hatalar var ise bu halleri aşmaya çalışacaksınız. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşacak, size iyi gelen düşüncelere yoğunlaşacaksınız. Hayatınızda size iyi gelmeyen şahıslar ve haller üstüne daha çok düşünebilirsiniz.

Koç Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumları

Üzerinizde anlamsız bir ağırlık söz hususu olacak. Gidişatı denetim edemediğinizden dert yanacaksınız. Pratik davranışlarınızın size yarar sağlama olsılığı var. Günlük şartları yakından denetim etmek zorundasınız. Ummadığınız ilerlemelere karşı da kendinizi hazırlıklı tutmanızda yarar var. Düşündüğünüz şeylerle karşılaşmıyor olabilirsiniz fakat şartların değişiklığı yönünden biraz daha beklemede kalmalısınız.

Boğa Burcu 27 Kasım 2622 Günlük Burç Yorumları

Venüs ve Jüpiter, parasal hususlarda size vereceği olumlu takviyeleri görmezlikten gelmemelisiniz. Talepleriniz tarafında yaptığınız görüşmede; açıkladığınız hususlarda birtakım gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. Küçük engellerin, büyük başarıları da yhemen getirebileceğini aklınızdan çıkarmamaya çalışın.

İkizler Burcu 27 Kasım Günlük Burçlar

Son günlerdeki iş yoğunluğunuz sizi çoksıyla bunaltmış durumda. Yoğunluktan kendinizi salmış durumdasınız. Aileniz ve arkadaşlarınız yoğunluğunuzu anlamıyor ve onları geçiştirdiğinizi düşünüyorlar. Kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmak iyi gelecektir. Özel hayatınızda geçmişte kalan aşklardan sakınmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu 27 Kasım Burç Yorumları

Etrafınıdaki amatör ruh sizi etkiliyor. Bugün iş hayatınızda profesyonel olmayı başardığınız anda istediğinizi elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise kardeş ya da çok yakın arkadaşlarınız aracılığı ile alacağınız haberlerle sevinecek aşkın galibiyetini deneyimleyeceksiniz .

Aslan Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde algılarınız çok açık olmalı. Genellikle iş hayatınızda sizin dışınızda ilerleyen hadiselera adapte olmanız ve sabırlı davranmanız ehemmiyetli. Sabırsız davranırsanız zararlı çıkabilirsiniz. Ailevi ilişkileriniz bugün ehemmiyet kazanmakta onların sevgi ve ilgiini karşılıksız bırakmamalı daha çok vakit ayırmaya özen göstermelisiniz.

Başak Burcu 27 Kasım 2622 Günlük Burç Yorumları

Değişim amacıyladesiniz ve içsel sorgulamanız başlıyor. Sosyal temaslarınızda sizi sıkan halleri tekrardan gözden geçirmenizde bir yarar var. Bugün, hadiselera kısa yoldan çözüm getireceksiniz. Düşündüklerinizin hemen gerçekleşmesini isterken, gergin ve kızgın davranışlarınızla ilgi çekeceksiniz.

Terazi Burcu 27 Kasım Günlük Burçlar

Bugün bir süredir vakit ayırmakta zorlandığınız sosyal yaşamınıza geri dönüş yapabileceğiniz bir gün. Kendinize vakit ayırmaktan kaçınmayıp sevdiğiniz faaliyetlere katılmalısınız. Özel hayatınızdaki olumlu gidişat da sizi çoksıyla mutlu kılıyor. Maddi hususlarda canınızı sıkan problemler ile alakalı de yeni çözümler gündeme gelebilir.

Akrep Burcu 27 Kasım Burç Yorumları

Bugün sizin amacıyla kritik bir gün. İşinizi ve çalışmayı seviyorsunuz fakat son günlerde çoğalan disiplin sizi bir hayli bunaltıyor. Her ne kadar her şeyden ani bir kararla vazgeçmeye hazırsanız da tedbirlerinizi almadan bu tür bir davranışta bulunmak sizi olabildiğince zor bir hale sokabilir. Özel hayatınızda ise işler yolunda, kaygılarınız yersiz.

Yay Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızda kazançlı bir devreye giriyorsunuz. Bu dehemmiyetde karşınıza çıkacak tekliflere ilgi edin. İyice düşünüp ondan sonra hareket etmekte yarar var. Yeni iş, yeni arkadaşlıklar manasına da geliyor. Uzun süredir beklediğiniz birey karşınıza çıkabilir.

Oğlak Burcu 27 Kasım 2622 Günlük Burç Yorumları

Bilinçaltı yaratıcılığınız meydana çıkarıyor. Bir çok işi aynı anda gerçekleştirmek istiyorsunuz. Sağlam ve itimat edilir dostlarınız sayesinde, birtakım problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Olaylara sezgisel bir güçle yaklaşmanız, sizi değişik kılabilir. Huzursuzluğunuz yüzünden bir çok hadiyi aleyhinize çevirebiliyorsunuz.

Kova Burcu 27 Kasım Günlük Burçlar

Sizin amacıyla öncelik güven. Gerek işte gerekse özel hayatınızda tahammül edemediğiniz tek husus yalan. Sözünden kuşku duyduğunuz birisi ile ne çalışabiliyor ne de eş güdümlü olabiliyorsunuz. Fakat sizin de biraz kuşkuci yönünüzü törpülemeniz gerek. Her bireyin sözüne kuşkuyle yakınlaşmak sizi de tedirgin ve güvensiz yapıyor unutmayın.

Balık Burcu 27 Kasım Burç Yorumları

Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama hadiseler değişik olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin.Partnerinizle aranızdaki uzaklığı korumaya çalışmanız hatalı anlaşılıyor.