SON DAKİKA

Techofather.com – Best News Website

2021’de WhatsApp Bu Telefonlarda Çalışmayacak

2021’de WhatsApp Bu Telefonlarda Çalışmayacak
Bu haber 15 Aralık 2020 - 19:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2021’de WhatsApp Bu Telefonlarda Çalışmayacak WhatsApp , hem işletim sistemlerinde hem de uygulamalarda güncel kalmak için yapılan güncellemeler nedeniyle bazı Android ve iPhone akıllı telefonlarda çalışmayı durduracak . Bu nedenle, 2021’den itibaren hangi cihazların mesajlaşma uygulamasıyla uyumsuz olacağını size söylüyoruz.

Ayrıca Okuyun: Termux Nedir? Nasıl Kullanılır?

WhatsApp, 2021’den itibaren bu iPhone ve Android ile uyumsuz olacak

Bu iPhone’ların WhatsApp’ı bitiyor
Başlangıç olarak, en az iOS 9’a sahip olmayan tüm iPhone’lar uygulama olmadan bırakılacaktır. Yani, tüm iPhone 4 ve önceki modeller. Modeller 4S, 5, 5S, 5C, 6 ve 6S olacak WhatsApp kullanmaya devam etmek için işletim sistemlerini iOS 9’a güncellemek gerekir.
Mesajlaşma uygulaması da bu Android’de çalışmayacak
WhatsApp, Android 4.0.3’ten önceki bir sürüme sahip akıllı telefonlarda (en azından doğru bir şekilde) çalışmayı durduracaktır . HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve hatta Samsung Galaxy S2 gibi cep telefonu modelleri artık WhatsApp’a sahip olamayacak.
Bu cihazlarda WhatsApp kullanmaya nasıl devam edebilirim?
Bazı ekipler, işletim sistemleri bir güncelleme içeren bir yama aldığı için uygulamayı kullanmaya devam edebilecek. Ancak, sizin durumunuz değilse ve WhatsApp’ı kullanmaya devam etmek istiyorsanız, çözüm yeni bir akıllı telefon almak olacaktır.

WhatsApp, 2021’den itibaren bu iPhone ve Android ile uyumsuz olacak

Android: Telefonun ana menüsünde Ayarlar veya Ayarlar’ı seçin, ardından Sistem Hakkında veya Cihaz Hakkında’yı seçin ve orada bilgileri göreceksiniz.

iPhone: Ayarlar’a, Genel seçeneğine erişin ve Bilgi’yi seçin, burada cihazınıza yüklediğiniz yazılım sürümü hakkında bilgi bulacaksınız.

Ayrıca Okuyun: Windows 10’a Sanal Makine Nasıl Kurulur?

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA