08 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

04 Aralık 2022 - 13:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.
resim

08 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

08 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Koç burcunda ilerliyor. Bedelini göze aldığınız konular ile alakalı yeni kararlar alabilmek isteyeceksiniz. Mücadele vermekten pes etmeyecek, ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. Kendi amacıylaizde çözmeniz gereken birtakım konular öne çıkabilir. Gün içersinde pek çok insanla iletişime girmek istemeyebilirsiniz.

Koç Burcu 08 Aralık Günlük Burç Yorumları

İlişkinizde birtakım sınırlamalar getirmek istiyorsunuz ama bu partneriniz amacıyla iyi bir düşünce olamayabilir. O sizden kuralsız gelişigüzel bir temas bekliyor olabilir hem de tam da bunu istiyor. İş konusu ile alakalı birtakım sorunlar sizi bekliyor siz isteseniz de istemeseniz de sorunlar sizi de amacıylae çekecek. Maddi anlamada birtakım zorluklar yaşıyorsunuz ama bunun amacıyla birikimiz var istemesiniz de birtakım birikimleriniz devreye girecek.

Boğa Burcu 08 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Bir yanda özel hayatınız öte yanda işiniz. Kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Ama duygusallıklarınız arasında unuttuğunuz mantığınız size iyi gelecektir. İş, ev ve yerleşimle alakalı işlerinizi iyi organize etmeli; karşınıza çıkan ilk pürüzde pes etmemelisiniz. Detaylarda boğulmamalı, sınırlarınızı bilerek hareket etmelisiniz.

İkizler Burcu 08 Aralık Günlük Burçlar

İşiniz her şeyiniz olmuş halda. İş hayatınızla alakalı yanlışlara tahammülünüz yok. Bu husustaki kurallarınızı biraz esnetmeniz size zarar vermez. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanın bitmek tükenmek bilmeyen heves ve şikayetleri karşısında büyük tartışmalar yaşanabilir. Alerjiniz artabilir, tedbir almanızda yarar var.

Yengeç Burcu 08 Aralık Burç Yorumları

Kariyerinizle alakalı uğraşılarınız bu ara artmış halda. Bu haldan memnunsunuz ama biraz saplantı haluna gelmiş halda.Bu yüzden bunu bir standarda bağlamak ruhunuza daha iyi gelecektir. Bu sayede aileniz ve sevgilinize de daha çok süre ayırabileceksiniz.

Aslan Burcu 08 Aralık Günlük Burç Yorumları

Özellikle iş hayatınızda sorumluluklarınızın bilincinde olmanız namacıylaiyle, çevrenin bir dost olarak tercih ettiği insansınız. Sevgiyle yaklaştığınız dostlarınız da size ayni sevecenlikle yaklaşıyor. Partneriniz bu hususta anlayışlı olmalı. Size çok yakın olmak isteyen birinin davranışları canınızı sıkıyor. Önleminizi daha önceden almalısınız.

Başak Burcu 08 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Enerjinizin kuvveti karşısında birtakım sorunlar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı gereksiniminiz var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün çoğu başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin maddesel özgürlükten geçtiğini biliyor ve hayatı değişik yönlerden irdelemek istiyorsunuz.

Terazi Burcu 08 Aralık Günlük Burçlar

Üzerinizdeki stresi atmanın süreyi geldi. Bir süredir sizi rahatsız eden bir problemi bugün çözüme kavuşturmanız olası görünüyor. Dönüşümün mühim bir durağındasınız ama son anda meydana çıkacak pürüzler amacıyla hazırlıklı olun. Dikkatinizi verirseniz basitçe üstesinden gelirsiniz. Başarıyla, yanılsama arasındaki süreçte, ince bir çizgi olduğunu unutmayın. Bazı saklı şeyler bugün açığa çıkabilir.

Akrep Burcu 08 Aralık Burç Yorumları

Duygusal hayatınızda karışıklığa namacıyla oluyor. Mesleki anlamda düşüncelerinizin yoğunluk kazanmasıyla değişik işlerle ilgilenmek istiyorsunuz. İçsel duygularınızı şahsi yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. İşinizle alakalı dengelerinizi güvenliğini sağlamak istiyorsanız, kuralları siz koymalısınız.

Yay Burcu 08 Aralık Günlük Burç Yorumları

Son günlerde olabildiğince yoruluyorsunuz. Sadece bu temponun size getireceklerinin bilinciyle hareket etmeli ve dinlenebilmek amacıyla her fırsatı değerlendirmelisiniz. Sizden daha yukarıya kademedeki insanoğlu sizi, girişimlerinizden kaynaklı destekleyecekler yeni girişimler içersinde yolunuzu açacaklardır. Hususi hayatınızda bugün hayal kırıklarınız bitiyor ve kalbinizin kanayan yarası kapanıyor.

Oğlak Burcu 08 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Nihayet sizinle aynı yolda yürüyecek bir partner yanınızda. Küçük detaylara takılıp boşuna kendinizi üzmeyin artık. Maddi anlamda birtakım hallarda çok fedakar olmanız sizi yoruyor. Parasal anlamda itimat edilir birisiniz bu hal sizi çok parasal yükün altına sokuyor bu hususta ölçülü davranmalısınız. Sıhhat konusunu biraz daha öneme alın.

Kova Burcu 08 Aralık Günlük Burçlar

Bu sıralar aşk hayatınızda karamsarlık hakim. Sorunlarınızı aşk hayatınıza dahil etmeniz sizin amacıyla kötü neticeler doğuruyor. Öte yandan işinizle alakalı çalışmalar gerçekleştireceğiniz yoğun bir gün geçireceksiniz amaçlarınaza ulaşmak amacıyla kendinizi olabildiğince hırpalıyorsunuz ve bunu sonucunu almanız an meselesi. Başarı size olabildiğince yakın kendinizi çok yormayın.

Balık Burcu 08 Aralık Burç Yorumları

Hayalinizdeki ya da size doğru gelen gerçekleştirmek dilediğiniz projeler, planlar ve yaşamdan beklentileriniz ile alakalı daha gerçekçi planlar yapma, herşeyi büyük resimde görme, mantıklı düşünerek ne gerçekleştirmek dilediğiniz konusunu da diğerleriyle paylaşmak dilediğinizi söyleyebileceğiniz bir devreye gireceksiniz. Kendi inandığınız şekilde önceden gelen parasal konular, haberler ve anlaşmalarla alakalı yapılandırma, dilediğiniz şekilde iş ortamınıza yansıtma konusu ile alakalı çalışabilirsiniz.